Hakkımızda

Hakkımızda

Firma Kurucumuz Ahmet GÖRGÜLÜ ilk sanayi işine tornacı olarak 1977 yılında, ilk hidrolik deneyimine ise 1980 yılında traktör romörklerine lift yaparak başladı. Daha sonra traktör, kepçe tamiratı ile devam etti. Vatani görevini tamamladıktan sonra ilk traktör ve kepçe montajı ile başladı.
Özel şahıslarla birlikte 15-20 tane traktöre kepçe takmış 1996 yılında ise Ahmet GÖRGÜLÜ JCB özel servisi alanında İtikat Otomotiv ortaklığı kurarak çalışmalarına devam etmiştir.
Ahmet GÖRGÜLÜ 2000 yılında tek başına Görgülü Otomotiv şirketini kurarak bugünlere geldi. 2005 yılında SANKO ile tanışan Görgülü Otomotiv, 2006 yılının başında da SANKO-MASTAŞ yetkili servisi, 2007 yılında da Perkins Motorlarının yetkili servisi oldu.
Şu anda Görgülü Otomotiv 450 metrekare kapalı, 150 metrekare açık toplam 600 metrekare iş yerinde yaklaşık 15 personel ile hizmet vermektedir.

Görgülü Otomotiv SANKO’nun MASTAŞ ve PERKİNS iş makinalarının bütün yedek parçalarını, bilhassa JCB ve benzer bekoloder iş makinalarının yedek parçalarını stoklarında tutmaktadır.
Ayrıca Görgülü Otomotiv çeşitli bom, kova, açılır kova, pim, burç imalatını, bekoloder lift imalatını da yapmaktadır. Şirket sipariş üzerine her türlü kova imalatı yapabilmektedir.
Görgülü Otomotiv 5 yıl ila 20 yıl arasında değişen tecrübeli bir kadroya sahiptir.

Görgülü Otomotiv geçmişten aldığı tecrübe ve aydınlık geleceği ile, parlak, yenilikçi, teknolojiyi yakından takip eden, doğru zamanda, uygun ortamda hizmet vermeye gayret etmektedir.
Her türlü sorun ve arızalar (bekoloder) konusunda bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Çözüm için Görgülü Otomotiv hep hizmetinizdedir.